<
>

Реклама

Поза грою Крим

Росія відмовляється від кримських клубів?

Spy-Football.com

17/9/2014 , 9:04

putinЯк стало відомо з джерела, близького до РФС, його керівники їдуть в Ньон з намірами перекласти відповідальність за майбутнє кримських клубів на … самі клуби. Іншими словами, просто кинути футбольні команди півострова напризволяще.

Дану інформацію опублікував російський ресурс «Рідус». Він зокрема повідомляє, що в стінах Російського футбольного союзу зріє відповідний меморандум, який може бути озвучений президентом РФС Миколою Толстих 18 вересня на чотиристоронній зустрічі ФІФА, УЄФА, ФФУ та РФС в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні.

Що це може означати? Тільки те, що росіяни, в нахабну порушили Статут ФІФА, нарешті усвідомили, як далеко зайшли, і якими наслідками може обернутися для них це «рейдерство». Тут пахне не тільки втратою ЧС-2018, а й міжнародної футбольної ізоляцією.

Гучні заяви Толстих, генсека РФС Анатолія Воробйова і почесного президента Союзу В’ячеслава Колоскова про непохитність займаних ними позицій і вірі у власну правоту виявилися порожнім популізмом.

Популізмом виявилося й озвучене прагнення розвивати кримський футбол. Завдяки віроломному втручанню РФ були розформовані «Таврія», «Севастополь», «Титан», які виступали в українських змаганнях. Створені ж на їх місці колективи ледь животіють, відчувають проблеми з комплектацією, а їх керівники постійно скаржаться на брак фінансів.

Лише тільки запахло смаженим, Росія негайно підняла лапки вгору, з легкою душею «зливши» команди півострова і фактично поховавши кримський футбол.

Олег МОРОЗОВ, «Футбольный клуб»

ТегиТеги: Росія РФС

Реклама