<
>

Реклама

Персона Тіто Віланова

Тіто Віланова - "Маркіз" із Каталонським серцем (Відео)

Spy-Football.com

30/4/2014 , 10:28

tito25 квітня після 2,5 років боротьби з раком у віці 45 років пішов з життя екс-наставник Барселони Тіто Віланова.

Сьогоднішня стаття в память про легенду каталонського клубу.

Франческ «Тіто» Віланова – народився 17 вересня в 1969 році, Белькайре , Каталонія , Іспанія .

Свою футбольну кар’єру Тіто почав в якості гравця молодіжної команди футбольного клубу ” Барселона” де так і не зміг вийти у першу команду. Потім в 1991 році Віланова переходить в ФК ” Фігерес ” , в якому провів найкращий сезон за всі роки існування клубу.

У 1992 році футбольний клуб досяг стадії плей- офф , для того щоб вийти до Прімери . У 1992 році іспанець укладає контракт з футбольним клубом ” Сельта ” у складі якого він виступав у Примері. Після 1995 року Тіто провів ряд матчів за футбольні клуби такі як «Мальорка» , « Бадахос » , « Льеіда » і « Ельче ».

У 2002 році іспанець завершив кар’єру футболіста у футбольному клубі ” Граманет ‘ .

Після недовгої роботи технічним директором футбольного клубу ” Террасса ” в 2007 році Тіто стає асистентом головного тренера футбольного клубу ” Барселона » Б.

У 2008 році Тіто отримав пропозицію тренувати основну команду ФК “Барселона ” після того як він вивів команду клубу у Другій Дивізіон.

Перший сезон вийшов успішним за кількістю титулів і став рекордним для команди за весь час існування клубу. За перші 2 сезони клуб виграв вісім трофеїв з дев’яти можливих і по закінченню сезону з 2011 по 2012 рік, іспанець зайняв пост головного тренера ФК ” Барселона”. Влітку 2013 -го наставник покинув пост за станом здоров’я.

Тіто залишив яскравий слід в історії каталонської команди. На церемонію прощання з Тіто Вілановою прийшли майже 53 тисячі – родичі, футболісти, тренери, прості вболівальники.

А керівництво каталонського клубу не виключає можливості, що новий стадіон юнайцької команди “Барселони-Б» може бути названий честь в Тіто Віланова.

 

Реклама