<
>

Реклама

Премєр-Ліга M.Donetsk

Тарута: Донецький Металург припиняє існування

Spy-Football.com

11/6/2015 , 9:04

mdГоловний акціонер “Сталі” і “Металурга” Сергій Тарута розповів про поглинання дніпродзержинським клубом донецького.

– Є рішення про злиття двох клубів – “Металурга” і “Сталі”. До початку чемпіонату цей процес буде органічно закінчений, і команда під брендом “Сталі” виступатиме в УПЛ, – пояснив Тарута в інтерв’ю каналу “Футбол 1”.

– Що буде з гравцями “Металурга”?
– Є юридичні зобов’язання в рамках контрактів. Вони будуть виконуватися. Цим процесом займається генеральний директор,  [Олег] Мкртчан, він більш активно цю тему курирує. Ми прийдемо до консенсусу з усіма гравцями.

– “Металург” припиняє існування?
– Так. “Металург” на сьогоднішній день не може перебувати в Донецьку. Фінансування двох команд – непосильне завдання для акціонерів “Індустріального союзу Донбасу”. Тому було прийнято таке рішення. Буде одна команда, “Сталь”.

– Хто нею керуватиме – Мазяр або П’ятенко?
– Поки я не знаю. Я не в процесі, від “ІСД” відійшов, акції заблоковані. Я розмовляв з гендиректором “Сталі” Максимом Завгороднім. Там є глядачі, тобто, для кого грати. Команда буде в Дніпродзержинську. Нав’язувати нову назву уболівальникам не будемо – вони відчутно до цього ставляться. Тому вирішили залишити назву “Сталь” і об’єднати зусилля.

«Металург» був заснований влітку 1996 року. Незважаючи на коротку історію ця команда залишила помітний слід у вітчизняному футболі. «Металург» тричі вигравав бронзові медалі чемпіонату України, двічі виходив у фінал Кубка України, представляв країну в єврокубках … Двічі гравці цієї команди ставали кращими бомбардирами чемпіонату країни: Сергій Шищенко (2002 рік, 12 голів) і Георгій Деметрадзе (2004 рік, 18 голів).

За матеріалами Террикон

Реклама