<
>

Реклама

Перша Ліга ПФЛ

У Першій лізі буде 16 команд, включаючи «Авангард» та «Іллічівець», у Другій - 14

Spy-Football.com

22/6/2015 , 15:21

pfl_logoНа Конференції Професіональної футбольної ліги України, що пройшла в Києві прийнято рішення про кількість команд-учасниць у Першій та Другій лізі на майбутній сезон.

Рішенням більшості, кількість команд в Першій лізі залишено без змін (була пропозиція про розширення до 18 команд). Тобто, на старт нового сезону вийде 16 клубів.

У їх числі не буде ФК «Олександрія» (підвищилася у класі), а також «Буковини» (вибула в другу лігу) і алчевської «Сталі», яка не скористалася правом і припинила своє членство в ПФЛ. Крім цього, вибула з Першої ліги «Сталь» з Дніпродзержинська. Вона де-юре злилася з донецьким «Металургом» з Прем’єр-ліги. Зате відновив своє членство в ПФЛ України «Авангард» з Краматорська і продовжить свої виступи у Першій лізі.

До затвердження кількісного складу Першої ліги Конференція ПФЛ схвалила проведення матчів у Краматорську та Маріуполі.

Є нові імена і у другій лізі – «Арсенал» Київ, «Барса» Суми, «Інгулець» Петрово, «Колос» Ковалівка, «Мир» Горностаївка. «Нікополь-НПГУ» Нікополь (замість «НПГУ-Макіїввугілля»). Слід додати, що клуб «Верес» Рівне отримав можливість пройти процедуру атестації в порядку виключення, а в разі позитивного результату він розпочне сезон у змаганнях серед команд клубів другої ліги.

Реклама