Фото дня Spy News

Фото дня. Ультрас іспанського Райо Вальєкано обізвали Зозулю нацистом

Spy-Football.com

2/2/2017 , 9:05

Ультрас іспанського Райо Вальєкано попередили президента клубу Рауля Мартіна Пресу, що виступають проти трансферу українського півзахисника Романа Зозулі з Бетіса, оскільки не розділяють його політичні погляди.

“Мартін Преса! Ми не хочемо бачити у команді таких гравців, як Зозуля. Через його нацистські погляди йому не можна дозволяти одягати червоно-білу форму.

Не можна дозволити йому бруднити її. Ми не будемо раді його приходу”, – йдеться у заяві уболівальників на їхній офіційній сторінці у Твіттері пише championat.com.

Нагадаємо, що вівторок, 31 січня, Зозуля перейшов у Райо на правах оренди.

Що стосується ультрас Райо Вальєкано, то вони відомі своїми комуністичними поглядами.

Зазначимо, що Зозуля багато допомагає українській армії та сім`ям воїнів АТО і має чітко виражену патріотичну позицію, виступаючи проти Росії та її військової агресії в Україні.

822d82a_zozulya_rayo

Нападник Райо Вальєкано Роман Зозуля прокоментував трансфер в мадридський клуб.

“Сподіваюся допомогти Райо Вальєкано повернутися на той рівень, якого заслуговує клуб. Упевнений, що з моєю допомогою і роботою усієї команди ми зуміємо досягти виходу в Прімеру, якого так чекають усі уболівальники.

Мій приїзд в Іспанію супроводжувався нерозумінням через журналіста, який мало знає про реальний стан справ у моїй країні та мою діяльність. Я прибув у Севілью у футболці з гербом України і віршами Тараса Шевченка, творчість якого вивчали в усіх школах СРСР. Цей журналіст написав, що на мені була майка неонацистської воєнізованої групи, символіка якої схожа на герб України.

Бетіс попросив прибрати цю статтю, що було зроблено негайно, а автор визнав помилку та вибачився.

Я не пов’язаний з воєнізованими або неонацистськими організаціями. Я лише допомагаю українській армії, яка захищає мою країну, а також дітям, які постраждали від війни. Україна переживає надзвичайно скрутні часи, і мої дії повністю схвалюються Райо Вальєкано.

Я гордий стать частиною цього великого клубу”, – цитує Зозуля Трибуна з посиланням на офіційний сайт іспанського клубу.