Відео |SHAKHTAR

Як козаки на "Донбас Арені" у футбол зіграють (Відео)

Spy-Football.com

22/12/2017 , 14:27

Донецький Шахтар випустив новорічний мультфільм для своїх вболівальників.

Напередодні новорічних свят донецький Шахтар презентував для своїх уболівальників мультфільм про повернення великого футболу на головну спортивну арену Донецька, повідомляє офіційний сайт клубу.

Головними героями анімаційної стрічки стали легендарні козаки Око, Грай і Тур із серії мультфільмів, створених “Київнаукфільмом”. Цьогоріч культовим для не одного покоління український дітей персонажам виповнюється 50 років. Окрім них, себе в мультфільмі отримали змогу побачити футболісти “гірників” – Андрій Пятов, Даріо Срна, Тайсон, а також наставник донеччан Паулу Фонсека.

Над новинкою працювали протягом двох місяців спеціалісти студії Baraban, якій і належать права на образ козаків. За сюжетом, Шахтар подорожує запальним Львовом і діловитим Харковом, щоб зрештою повернутись у рідний Донецьк під українським прапором.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
73 / 0.161 / 5.57mb