Зрвена Звезда

Ліга Європи Spy News

Драматична і впевнена перемога Одеси

2/8/2013 , 0:02

Одесити в драматичному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи вдома з одним із лідерів сербського футболу «Црвена Звезда» здобули важливу перемогу з рахунком 3:1.

Ця команда на голову вище за класом, ніж молдовська “Дачія”, яку обійшли одесити в минулому турі. Тому гра для моряків не була схожа на легку прогулянку.

Своєю чергою “Црвена Звезда” в минулому турі Ліги Європи здолала ісландський  «Вестманнаейяр».  І варто додати, що команда тільки входить у футбольний сезон. Белградські футболісти зіграли лише ці два матчі в той час, як одесити вже на повному ходу у чемпіонаті України.

Також за сербський клуб грає Мілош Нінкович, що багато років виступав в українському чемпіонаті за київське “Динамо”. Тому він міг підказати партнерам по команді, як діяти проти одеситів.

З початку першого тайму до 30 хвилини гра була рівною. Серби нічим не поступались, а в деяких епізодах виглядали навіть краще, ніж моряки. Але на 32 хвилині несподіваний закид з глибини поля від одеситів, внаслідок якого півзахисник Джедже мав забивати, та не зумів перекинути м’яч через воротаря. Але виручив Антонов. Він підхопив круглого на фланзі і одразу відпасував у центр штрафного майданчика.  Там набігав Ріера, він і забив м’яч у сербські ворота.

За лічені хвилини і за тим самим методом був забитий другий гол. Гай зробив закид у падінні в центральну зону з-за спини суперника, чим дуже здивував сербський захист і… – виймайте! Джедже робить рахунок 2:0. За 7 хвилин «Чорноморець» схилив шальки терезів на свою користь і на перерву серби пішли з похиленими головами.

З перших хвилин другого тайму було помітно, що одесити почали діяти другим номером. Але не забували і про контрвипади. Та попри те, отримали гол на 59 хвилині. Рахунок став 2:1. Сербські фани запалили фаєри на честь голу на чужому полі.

Далі була напружена боротьба і в одній з атак моряки закрутили короткими передачами оборону суперника і нерви не витримали в Младеновича. Він збив Сантану в своєму штрафному майданчику і суддя показав на 11−метровий. Сербський воротар не вгадав кут, у який вдарив Антонов. 3:1 на користь «Чорноморця». На трибунах із сербськими фанатами почалась штовханина.

На матч в Одесі прийшло більше ніж 28 тисяч вболівальників і всі стоячи аплодували «Чорноморцю» після фінального свистка.

“Чорноморець” (Одеса, Україна) – “Црвена Звезда” (Белград, Сербія) – 3:1

“Чорноморець”: Безотосний, Рієра (Самодін 82), Кутас, Антонов (Прийомов 82), Сантана (Вангелі 84), Фонтанелло, Джа Джеджу, Бобко, Гай, Ковальчук, Бергер.

“Црвена Звезда”: Байковіч, Ковачевич, Нінкович, Вешович, Савічевіч, Касаліца (Милунович 86), Пічник (Дауда 46), Міліяш, Крнета, Міяйловіч (Младенович 45 +1), Лазич.

Голи: Рієра 32, Джа Джеджу 38, Антонов 78 (пен.) – Савічевіч 58.

Джерело:ZAXID.NET