“Лудогорець” (Разград, Болгарія) – “Чорноморець” (Одеса, Україна) 1:1

Голи: Кішада 47 – Гай 64

“Лудогорец”: В.Стоянов, Месіджан, Марселіньо (М.Бургзорг 78), Марселіньо (Безьяк 87), Кайсара, Моці, Мінев, Златінскі, Кішада (М.Бургзорг 79), Ешпінью, Александров (І.Стоянов 57), Барт

“Чорноморець”: Безотосний, Рієра, Кутас, Антонов (Діденко 86), Сантана (Матос 59), Фонтанельо, Джа Джедже, Бобко, Гай, Ковальчук, Бергер

Попередження: Джа Джедже 90 +3

gai_choУ матчі четвертого туру Ліги Європи одесити в гостях зіграли внічию з лідером групи B.

Два тижні тому ” Лудогорец ” в Одесі зумів добути третю поспіль перемогу на груповому етапі , і для виходу в плей – офф болгарському чемпіону достатньо зіграти внічию. Української же команді потрібно було не тільки виправляти становище в турнірній таблиці , а й брати реванш за поразку ” Лудогорца ” в минулому матчі .

“Чорноморець” активніше почав гру. Вже в дебюті зустрічі Олексій Антонов мав пару хороших моментів для взяття воріт.

Одесити володіли територіальною перевагою , чинили тиск . Тому виникає логічне запитання: коли ж все-таки буде точний удар по воротах ? Але на перерву команди пішли з нулями в активі.

А ось вже на 47 -й хвилині здивували господарі . Гравці української команди в атаці втратили м’яч . Чемпіони Болгарії рвонули в контратаку , в завершенні якої Місідьян зробив простріл на Кішада . Бразильський захисник ” Лудогорца ” залишився один у трьох метрах від воріт , прицілився і пробив над воротарем “Чорноморця ” – 1:0.

Гості відходили від шоку не дуже довго. На 63-й хвилині Моці вдарив ззаду по ногах Антонова і арбітр призначив штрафний удар. Пробивати стандарт взявся Бобко . Від правої бровки він зробив навіс на лінію воротарського , а Гай випередив голкіпера і головою переправив снаряд у рамку – 1:1.

І відразу після цього на куражі з інтервалом у три хвилини одесити створили два відмінних гольових моменти . Поквапилися. Не вийшло .

Поступово суперники перейшли до більш спокійної гри . Багато комбінували . Але усталось збавила винахідливості у діях гравців . Так гра і не виявила переможця .

Відтак, щоб забезпечити собі єврокубкову весну, одеситам треба вигравати наступні два матчі – проти аутсайдера “Динамо” з Загреба та голландського ПСВ, який йде другим.