Ліга Чемпіонів Spy News

ПАОК просить УЄФА про спільне жеребкування з Металістом

paokКлуб з Греції просить УЄФА щоб під час жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду кулька містила ім’я не тільки Металіста, але і ПАОКа.

Грецький ПАОК, хоча і програв харківському Металісту за сумою двох матчів у 3-му кваліфікаційному раунді, не покидає надій і далі продовжити виступати в цьому розіграші найпрестижнішого європейського турніру.

“ПАОК вже вжив всі необхідні юридичний дії, оскільки у УЄФА є питання до харківського Металіста», – цитує прес-секретаря ПАОКа sport.gr.

Як повідомляє видання, ПАОК наполягає на тому, щоб під час жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду кулька містила ім’я не тільки Металіста, а й грецького клубу.

На свій запит ПАОК отримав від УЄФА відповідь, що в четвер в УЄФА відбудеться зустріч з цього питання.

Як повідомлялося раніше, УЄФА може покарати Металіст, виключивши з Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що 2 серпня Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) виніс рішення у справі про договірний характер матчу між львівськими Карпатами і харківським Металістом.

sport.bigmir.net

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.224 / 5.6mb