champions league
Шахтар
0
0
Баварія

Ліга Чемпіонів champions league

Розчарували. Шахтар і Баварія грають у нічию у Львові (Відео)

Ліга Чемпіонів повернулася. До львова завітав один з кращих клубів світу, очолюваний одним з кращих тренерів світу, укомплектований одними з найкращих футболістів світу …

Проте сама гра уболівальників розчарувала. “Два автобуса”  на одному полі – яке тут може видовище? “Шахтар” головну увагу приділив захисту, постійно намагаючись знайти шанс для контратаки. Баварія ж зіграла у “гвардіолівський” футбол з тотальним контролем мяча, але посправжньому гольових моментів практично не створила.

Вилучення Хабі Алонсо дещо вирівняло гру на полі. Залишившись у більшості, гірники все одно не змогли нав’язати свою гру, але і не дозволили мюнхенцям забити на виїзді.

У підсумку – 0:0, і відповідь на питання, хто ж у цій парі вийде у чвертьфінал Ліги чемпіонів, відкладається до матчу в Мюнхені.

Ліга чемпіонів
1/8 фіналу. Перший матч

“Шахтар” – “Баварія” – 0:0 (0:0)

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.243 / 5.39mb