Єврокубки EUROCUP

Українські клуби дізналися своїх суперників у єврокубках

Spy-Football.com

18/7/2016 , 12:08

Донецький “Шахтар” дізнався ім’я свого першого суперника у новій єврокубковій кампанії.

Отож, “гірники” зустрінуться зі швейцарським “Янг Бойз”. Перший матч відбудеться у Львові, матч-відповідь – у Швейцарії.

Серед інших матчів варто виділити протистояння російського “Ростова” з бельгійським “Андерлехтом”, а також двобій турецького “Фенербахче” та французького “Монако”.

Ігри відбудуться 26-27 липня та 2-3 серпня.

Також визначились суперники українських клубів у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

Полтавська “Ворскла” зустрінеться із переможцем пари “Локомотіва” (Хорватія) – РоПС (Фінляндія). Перший матч у Фінляндії завершився із рахунком 1:1. Підопічні Василя Сачка розпочнуть протистояння з поєдинку на виїзді.

“Олександрія” ж зустрінеться із переможцем пари “Хайдук” (Хорватія) – “Ясси” (Румунія). Гра у Румунії завершилась із рахунком 2:2. Перший матч підопічні Шарана проведуть вдома.

Матчі відбудуться 28 липня та 4 серпня. Цікаво, що “Ворскла” та “Олександрія” отримали суперників із найнижчим можливим рейтингом.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.160 / 5.58mb