ПСЖ

Ліга Чемпіонів Champions League

Ліга Чемпіонів. ПСЖ громить Байер (Відео)

19/2/2014 , 10:34

psgФранцузький ПСЖ не залишив жодного шансу німецькому Байєру і практично оформив вихід в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Парижани відкрили рахунок вже на 3-ій хвилині . Матуіді вийшов один на один з голкіпером і реалізував свій шанс 0:1.

До кінця тайму гості ще двічі відзначилися у воротах « Байєра ». На 39- ій хвилині Ібрагімович реалізував пенальті за порушення правил проти Лавессі , а на 42-ій оформив дубль. Златан реалізував штрафний , зарядивши метрів з 25 -ти у дальню дев’ятку воріт суперника 0:3.

Не обійшлося і без вилучення. На 59 -й хвилині Спахіч отримав другу жовту , і залишив «Байєр» в меншості.

А коли трибуни «Бай-Арени» спорожніли практично наполовину, Кабай, який вийшов на заміну, змусив Лено капітулювати в четвертий раз – потужним ударом з 20-ти метрів увігнав круглого прямісінько в сітку – 0:4.

Цілковитий провал Леверкузена, перетворює поєдинок в порожню формальність. А Ібрагімовіч виходить на перше місце в списку кращих бомбардирів Ліги чемпіонів, вразивши ворота суперника 10 разів в шести матчах.

Варто відзначити, що головний тренер ПСЖ Лоран Блан вважає що завдання виходу в чвертьфінал ще не виконане.

“Байєр” – ПСЖ 0:4 (0:3)

Голи: Матюїді, 3, Ібрагімовіч, 39 (пен.), 42, Кабай, 88

“Парі Сен-Жермен”: Сірігу, Сілва, Алекс, Максвелл, ван дер Віл, Мотта, Матюїді (Кабай, 67), Верратті, Лукас, Ібрагімовіч, Лавессі (Пасторе, 76)

“Байєр”: Лєно, Спахіч, Гуардадо, Топрак, Рольфес (Райнарц, 46), Л. Бендер, Гільберт, Сем (Вольшайд, 62), Кастро, Сон (Брандт, 46), Кісслінг

Попередження: Хільберт, 15, Спахіч, 38, Гуардадо, 48, Кастро, 58 – Матюїді, 4

Вилучення: Спахіч, 59 (друга жовта)