Єврокубки UEFA

УЄФА може дозволити проводити матчі єврокубків ще в 5-та містах України

uefaУЄФА може дозволити проводити матчі єврокубків ще в 5-та містах України. Про це заявив головний редактор журналу Футбол і член виконкому ФФУ Артем Франков.

“Рішення виконкому УЄФА від, якщо не помиляюся, 13 червня 2014 року — саме воно наказало грати виключно у Львові та Києві — ніхто не відміняв, воно діє. Але Федерація футболу Українивже звернулася до УЄФА з проханням врахувати стабілізацію обстановки і доповнити список дозволених міст і стадіонів для проведення міжнародних матчів.”

“Полтава, Черкаси, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Тернопіль, наскільки мені відомо, в списку присутні “, – повідомив Франків у своїй конференції на MatchDay.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація про те, що УЄФА дозволить проводити єврокубкові матчі українських клубів наступного сезону лише у Львові та Києві. Але в Полтаві сподіваються, що “Ворсклі” все ж дозволять грати на своєму стадіоні в Лізі Європи.

ТегиТеги: Франков,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.235 / 5.38mb