Шахтар

Ліга Чемпіонів Spy News

Ганебний провал у Леверкузені. Це вам не "Іллічівець"

24/10/2013 , 11:19

bay_shaНіч жахів у Леверкузені… ганьби… , які ще слова можна підібрати для якнайкращої ілюстрації подій, що мали місце на полі у другому таймі лігочемпіонівського протистояння. Все розпочиналося начебто нормально для “Шахтаря”, але потім пішов другий гол та незрозумілі дії Даріо Срни, що призвели до пенальті… і все повалилося остаточно у планах на гру Мірчі Луческу.

“Байєр” – “Шахтар” 4:0 (1:0, 3:0)
Голи: 1:0 – 22 Кісслінг, 2:0 – 50, пенальті Рольфес, 3:0 – 57 Сем, 4:0 – 72 Кісслінг.

“Байєр” – Лено, Дж. Донаті, Спахіч (Волльшайд, 56), Топрак, Беніш, Рольфес, Джан, Г. Кастро, Сем, Кісслінг (Дердійок, 76), Сон Хен Мін (Хегелер, 71).

“Шахтар” – П’ятов, Срна, Ракицький, Кучер, В. Шевчук, Фернандо (Ілсіньо, 61), Хюбшман, Дуглас Коста, Алекс Тейшейра, Тайсон (Бернард, 46), Луїс Адріано (Феррейра, 78).

Попередження: Дж. Донаті (38), Срна (50), Кісслінг (60), Джан (69).

Наставник донецького “Шахтаря” Мірча Луческу, як завжди після поразок звинуватив у всьому суддю.

“Після досить впевненого тайму, за винятком гола в наші ворота, прийшов надуманий пенальті, а потім третій гол після того, як м’яч потрапив Рольфесу в руку у штрафному. Суперник розвинув контратаку, потім було положення поза грою. Після цього команда перестала виконувати те, про що ми домовлялися. Дуже складно було закінчити цей матч. Не випадково на вчорашній прес – конференції я говорив про те, що хочу , щоб нас трактували так само, як і всі інші команди. Сьогодні суддя зламав гру. Донатті після п’яти фолів повинен був видаляти, все це було непоміченим, все судилося в одну сторону.

Якщо продовжити цю тему, то в минулому матчі не дали пенальті у ворота “Манчестер Юнайтед”, а сьогодні Даріо просто стояв на місці, але суддя придумав пенальті. Повторюся, була гра рукою Рольфса у штрафному. У такій ситуації я навіть не став говорити з гравцями в роздягальні. У нас є ще два тижні, спробуємо все повернути на свої місця”, – сказав розлючений Луческу.

Ну що тут скажеш. Луческу як завжди у своєму репертуарі. А чому він мовчить про 100% пенальті у першому таймі на Кучері? Ліга Чемпіонів це вам не Чемпіонат України. Схоже “театр” у Маріуполі у останньому турі УПЛ зіграв поганий жарт з донечанами. “Шахтар” починає розплачуватися за “безкомпромісну боротьбу” в чемпіонаті, так само як колись довелося розплачуватися “Динамо”.

Ще не все втрачено. Але потрібно зробити потрібні висновки поки не пізно. На сам перед це стосується суддівства – як бачимо так як судять Шахтар в Європі і так як це роблять в Україні – це , як кажуть, дві великі різниці.

Про суддівство є що сказати , але чи варто , коли команда пропускає чотири голи ? Ніхто не сперечається , що пенальті у ворота П’ятова на 50 хвилині був сумнівним , але крім гола Рольфеса “Байєр ” забив ще три м’ячі.

З першого матчу у ЛЧ  “Шахтар”  “страждає ” від рішення суддів. Проти “Реал Сосьєдада ” ” гірники “отримали п’ять жовтих карток , потім був «не призначений” пенальті у ворота ” Манчестера” , тепер ось “Байєр” … Але , щоб грати у футбол , без постійної оглядки на суддів , повинна з’явитися така звичка . А де їй взятися в чемпіонаті України , в якому у “Шахтаря” все гладко ?