Тун

Ліга Європи Spy News

Помста за старі образи

25/10/2013 , 12:24

dyn_thun“Динамо” помстилося за поразку від “Туна” у розіграші Ліги Чемпіонів 2005 року , яка стала одним з найболючіших розчарувань в сучасній історії “Динамо”.

Рахунок відкрив Ярмоленко на 35-й хвилині: гравець «Динамо» обіграв захисника гостей і завдав сильний удар з-за меж штрафного – воротар не зміг дістати м’яч. Андрій сам собі зробив прекрасний подарунок на день народження.

Другий м’яч був забитий в другому таймі: на 60-й хвилині Мбокані замкнув подачу Данило Сілви – 2:0.

Після другого забитого м’яча Блохін замінив Ярмоленка і Аруну, а замість них випустив Гусєва та Сидорчука, які зі свіжими силами і організували третій гол на 78-й хвилині, у швидкій контратаці.

Після цього грати киянам стало легше, бо “Тун” відкрився. Гості могли поїхати з України не трьома, а й більше м’ячами, але  Ленс та Мбокані моменти не використали.

“Динамо” – “Тун” 3:0 (1:0)

Голи: Ярмоленко, 35 (1:0); Мбокані, 60 (2:0), Гусєв О., 78 (3:0)

“Динамо” : Шовковський ; Хачеріді ; Драгович ; Данило Сілва ; Аруна (Сидорчук, 70) ; Макаренка Є. ; Велозу ; Беланда , Ярмоленко (Гусєв О., 70; Безус, 82); Ленс ; Мбокані

“Тун” : Февр ; Шенкель ; Райнманн ; Люті ; Дзуффі ; Скрінці; К. Шнойвлі (Саламан, 76); Хедігер ; Секу Жуніор ; М. Шнойвлі (Садік, 61); Мартінес (Феррейра, 65)