Ліга Європи Europa League

Зоря знову б'є албанців (Відео)

25/7/2014 , 11:25

Албанська «Лячі» нічого не змогла протиставити луганській «Зорі» в поєдинку другого кваліфікаційного раунду футбольної Ліги Європи

Матч був формальним, оскільки в першому поєдинку український клуб впевнено переграв своїх опонентів з рахунком 0:3.

Перший тайм зустрічі пройшов не дуже активно – було видно, що команди не особливо хочуть проводити цей матч. У другому таймі гра стала трошки цікавіше, однак моментів як і раніше було не дуже багато. І все ж на 74-ій хвилині зустрічі луганчани шикарно подали кутовий, який точно замкнув неприкритий Ігнятієвіч.

Здавалося, що гра йшла до логічного кінця, проте албанськbq колектив не здався і все ж зміг забити м’яч у відповідь – у швидкій контр-атаці на 85-ій хвилині відзначився Німанн. 1:1! Проте вже через 2 хвилини “Зоря” відповіла своєї контр-атакою, яку точно завершив Філіп Будковський. 2:1 – на чому і закінчився поєдинок.

“Зоря” – “Лачі” 2:1(0:0)

Голи: Ігнятієвіч (74), Будковський (87) – Німанн (85).