Дніпро

Ліга Європи EUROPA LEAGUE

Театр від Вертонгена залишає "Дніпро" без єврокубків (Відео)

28/2/2014 , 11:59

toten_dniЛондонський “Тоттенхем” переграв вдома гостей із Дніпропетровська, не без допомоги арбітра матчу Антоні Готьє, зуміли переломити хід зустрічі.

Тільки от свою лепту у поразка біло-блакитних внесли очевидні суддівські помилки і елементарна людська підлість… Основні події в протистоянні зі «шпорами» припали на другий тайм. Вже в самому його початку, досі відмінно билися дніпропетровці, вирвалися вперед. Руслан Ротань виконав навіс зі штрафного, і Зозуля впевнено розстріляв ворота Льоріса – 0:1.

Відіградися господарі досить швидко – Еріксен зі штрафного пробив ближній кут – 1:1.

Гості не знітилися і Коноплянка навіть влучив у штангу, але незабаром, на 63-й хвилині сталося те, що перевернуло все з ніг на голову. Зозуля вступив у перепалку з Вертонгеном і бельгієць ефектно «намалював» червону картку для Романа, зреагувавши на невеликий контакт з українцем.

Це остаточно ситуацію для дніпропетровців, без Зозулі гра просто втратила цілісність і гостроту.

Дубль Адебайора став фатальним для “Дніпра”.
“Тоттенхем” – “Дніпро” – 3:1

Голи: Еріксен, 56, Адебайор, 65, 69 – Зозуля, 47.

“Тоттенхем”: Льоріс – Нотон, Доусон, Вертонген, Фраєрс – Дембеле, Сандро (Бенталеб, 76), Таунсенд (Леннон, 85), Еріксен – Солдадо (Кейн, 88), Адебайор.

“Дніпро”: Бойко – Федецький (Кулаков, 84), Мазух, Чеберячко, Стрініч – Ротань, Канкава (Селезньов, 71) – Коноплянка, Жуліано, Матеус – Зозуля.

Попередження: Сандро, Вертонген, Доусон – Ротань, Кулаков.

Вилучення: Зозуля, 62.