Динамо З

Ліга Європи Spy News

Важка перемога або як Чорноморець характер показував

29/11/2013 , 9:58

Переможний гол одесити забили на першій компенсованій хвилині. Одеський “Чорноморець” здобув другу перемогу в груповому раунді Ліги Європи.

Як і в першому турі, “моряки” обіграли загребське “Динамо” з рахунком 2:1.

Більше того, матч в Одесі пройшов за таким же сценарієм, як і гра в Загреб, розповідає ПроСпорт: одесити пропустили у першому таймі, забивши два м’ячі у другому.

Щоправда, ця гра важко далася “морякам”. Одесити пропустили контратаку гостей у середині першого тайму. Іво Пінту прострілив справа в центр і Бечирай ударом в дотик пробив Безотосного. До кінця першого тайму господарі створили кілька моментів, але у “моряків” вже не першу гру “кульгає” реалізація. З початку другого тайму одесити понеслися вперед, але моментів не було.

І коли здавалося, що сьогодні “морякам” знову не пощастить, на допомогу прийшла грізна зброя “Чорноморця” – стандарти. Обидва м’ячі одесити забили після кутових. На 78-й хвилині Бергер скинув м’яч на Антонова і той з метра не схибив. А на першій компенсованій хвилині на удар Фонтанелло зреагував воротар, але Діденко грудьми забив переможний гол.

Відтак у турнірній таблиці групи В одесити наздогнали ПСВ, але поступаються голландцям за додатковими показниками.

Голландці ж програли “Лудогорцю” з рахунком 0:2. 12 грудня “морякам” треба обіграти ПСВ у Ейндховені, щоб вийти у 1/16 фіналу.

Після вольової перемоги головний тренер одеситів Роман Григорчук прокоментував результат протистояння.

“Така перемога дорогого коштує, у футболістів горіли очі. Правда, хотілося б грати так протягом всієї гри, а не тільки в другому таймі. Мабуть, був якийсь психологічний фактор, який і перешкодив грати на класі, а не за рахунок самовіддачі , “- сказав Григорчук

“Чорноморець” – “Динамо” 2:1
Голи: Бічерай, 20; Антонов, 71;, Діденко, 90+1

Чорноморець“: Безотосний – Бергер, Фонтанелло, Кутас (Прийомов, 27), Ковальчук, Гай, Бобко, Зубейко, Рієра (Матос, 46), Джедже (Діденко, 74), Антонов

Динамо“: Зеленіка – Шимунович, Пінто (Адемі , 46), Едду, Ліма, Антоліч, Паміч (Брозович, 76), Лєко, Хапілович (Фернандес, 65), Бечерай, Рукавіна

Попередження: Бергер – Рукавіна, Ліма