Ліверпуль

Англія Spy News

Супердербі. "Евертон" і "Ліверпуль" видають шалений матч

23/11/2013 , 17:37

liv_eveДванадцятий тур чемпіонату Англії відкрило Мерсисайдське дербі. Матч “Евертона” та “Ліверпуля” претендував на статус центрального, але навіть перевершив усі очікування.

“Ліверпуль” у чемпіонаті знову був другий, а перемога над “Евертоном” при втраті очок “Арсеналом” (що цілком ймовірно, зважаючи на те, що в Лондон їде “Саутгемптон”), узагалі подарувала б команді Роджерса першу сходинку. Щодо “Евертона”, то команда Мартінеса в останніх двох турах не забивала і не перемагала, щоправда, і не поступалася. У випадку перемоги в дербі “іриски” трохи покращили б своє турнірне становище, піднявшись у топ-трійку.

У новому сезоні “Евертон” грає проти грандів із перемінним успіхом: перемога над “Челсі”, нічия з “Тоттенхемом” і поразка від “Ман Сіті”. “Ліверпуль” – це значно більше, ніж просто сильний суперник. Це надпринциповий суперник, який, до того ж, програв “Евертону” лише раз в останніх тринадцяти поєдинках.

Гра розпочалася під тиском господарів поля, проте перша ж вилазка “Ліверпуля” призвела до взяття воріт. Джеррард подав кутовий, Суарес продовжив на дальній кут воріт, де неприкритим опинився Коутінью. Феліпе приймає м’яч на коліно і другим дотиком надсилає повз Ховарда – 0:1. Але господарі продовжують шукати щастя в атаці. Стандартна ситуація (штрафний) призводить до голу у відповідь. Барклі зручно скинув під удар Міральясу, а той, наче шпагою, проштовхує кулю у сітку.

Минає чотири хвилини і Лукаку чудовим пасом виводять на Мільоле. Форвард трохи відпускає від себе м’яч – цього достатньо для голкіпера, щоб заблокувати можливість для маневру. А “Ліверпуль” знову забив, тільки-но для цього з’явилася перша можливість. Суарес здобув право на штрафний в метрах 22 до воріт, і сам же його ювелірно виконав, закрутивши м’яч у нижній кут.

Ще один помітний епізод трапився на 33-ій хвилині. Міральяс прямою ногою в’їхав у коліно Суаресу, проте отримав від рефері лише попередження. Уругваєць тим часом кілька хвилин приходив до тями, а камери чітко зафіксували, як кровоточила його нога. До свистка на перерву виникла сутичка між Джеррардом і Дістеном. Капітан “Ліверпуля” жорстко зіграв проти Баррі, від чого Сільвен “завівся”.

Після перерви пожвавилися господарі. На 53-ій хвилині Деулофеу вибігав на побачення з Міньоле, але пробив дуже вже передбачувано – прямісінько у голкіпера. На 60-ій хвилині вже “Ліверпуль” мав забивати. Суарес вдався до дриблінгу, м’яч від захисників відскочив у ноги Аллена, перед яким був широкий порожній кут воріт, адже Ховард вже встиг завалитися в протилежному напрямку. Але Джо пробиває метрів з п’яти повз ворота!

Гра пішла абсолютно феєричним руслом. Третє рандеву із Міньоле (друге для себе) не реалізував Лукаку – влучив у руку голкіпера. Та на 72-ій хвилині Сімон вже нічим не допоміг, коли затяжна атака господарів закінчилася акцентованим ударом Лукаку.

Перейнявшись подвигами Міньоле, сейв здійснив і Ховард. Суарес пробивав головою метрів з двох, але Тім обрав правильну позицію і парирував м’яч. Перед третім голом “ірисок” Міньоле встиг потягнути удар Деулофеу, проте стрибок Лукаку після подачі кутового – і виймайте втретє.

Здавалося – ось вона, перемога. Суперник деморалізований. Проте навіс Джеррарда зі штрафного Старрідж перетворює у гол – 3:3. В останні хвилини могли забити як Суарес, Мозес за “Ліверпуль”, так і Деулофеу за “Евертон”.

“Евертон” – “Ліверпуль” – 3:3

Голи: Міральяс, 8, Лукаку, 72, 82 – Коутінью, 5, Суарес, 19, Старрідж, 89

“Евертон”: Ховард, Коулмен, Ягелка, Дістен, Бейнс (Деулофеу, 49), Маккарті, Баррі, Барклі, Міральяс (Осман, 88), Пієнаар (Стоунс, 84), Лукаку

“Ліверпуль”: Міньоле, Джонсон, Шкртел, Аггер, Фленаган, Лейва (Старрідж, 79), Джеррард, Аллен (Мозес, 68), Хендерсон, Коутінью, Суарес

Попередження: Барклі, Міральяс – Аллен, Лейва, Суарес