Франція Spy News

Чи стане "Монако" французьким?

Spy-Football.com

24/3/2013 , 13:32

180704Донедавна гранд французького футболу «Монако», що зараз виступає у другому дивізіоні, змушений буде перебратися у Францію.

За повідомленням офіційного сайту футбольної професійної ліги, з сезону-2014/15 всі представники Ліги 1 і Ліги 2 повинні бути зареестровані на території Франції, щоб підпадати під брисдикцію одного фіскального органу. Таким чином, не пізніше 1 червня 2014 року клуб з карликової держави Монако має найти собі офіс у Франції. Інакше він не зможе виступати в чемпіонаті країни.Тим не менш своїх суперників колектив з князівства зможе приймати у рідному Монте-Карло на стадіоні «Луі II».

Нагадаємо, з грудня 2011 клубом володіє компанія MSI (Monaco Sport Invest), що представляє інтереси російського бізнесмена Дмитра Риболовлєва . А на тренерському містку сидить Клаудіо Раньєрі, на якого покладено завдання повернути клуб у 1-у лігу Франції.

, принадлежащий российскому бизнесмену Дмитрию Рыболовлеву, найдет себе офис во Франции. В противном случае команда попросту не сможет выступать в чемпионате страны. Тем не менее соперников коллектив из княжества сможет принимать на стадионе «Луи II», расположенном в Монте-Карло.

spy-football

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.163 / 5.57mb