Енергія

Футзал Екстра-Ліга

Футзал. Екстра-Ліга. Локомотив перемагає Енергію (Відео)

4/3/2015 , 13:57

Такого цікавого та видовищного туру ми вже давно не бачили! Кожен матч видався багатим на події та емоції, яким ми і приділяємо увагу у наших традиційних оглядах.

Центральний матч туру видався багатим на події. Вилучення, два незабиті пенальті, більш ніж півтора десятки сейвів Кардаша на пару з фірмовою реакцією Пітулі, емоції на паркеті, вдалий і не дуже дебют новачків у енергетиків – усе це змогли побачити глядачі, які зібрались у суботу на арені «Локомотив» у кількості 700 чоловік!

Залізничники достроково виграють регулярний чемпіонат і готуються до зустрічі з восьмою командою за підсумками регулярки.

Локомотив (Харків) 1:0 (0:0) Енергія (Львів)
Голи: Бондар (36)

Взагалі то, шістнадцятий тур видався багатим на видовищні матчі. Один з таких відбувся у Кривому Розі, де «Приват» приймав «Ураган». Перший тайм команди грали у швидкий динамічний футзал, не цураючись небезпечно йти у відбур. Як наслідок – два десятиметрових удари, щоправда, нереалізовані. З гри більше пощастило забити гостям, які і відствіткували перемогу. Враховуючи поразку «Титан-Зорі», дракони закріплюються на шостій сходинці, а там вже і до вищих місць недалеко.

Приват (Кривий Ріг) 3:4 (2:2) Ураган (Івано-Франківськ)
Голи: Галицький (11), Бакум (19), Бойченко (22) – Лясковський (4), Боргун (15, 33), Горбатий (25)

Саме за такі матчі ми любимо футзал. Третя хвилина зустрічі – а рахунок вже 2:1! Не збавили команди і далі, особливо старались граючий тренер господарів Валентьин Цвєлих, на рахунку якого п’ять! забитих м’ячів, а також кращий бомбардир чемпіонату Дмитро Калуков (хет-трик) та Анатолій Доманський (також три голи). Глядачам на трибунах СК Політехнік нудьгувати не було коли, у матчі було усе, що прикрашає футзал – емоції, велика кількість ударів по воротам та стандартів. А перемогу гостям приніс точний удар Доманського за ЧОТИРИ секунди до завершення поєдинку! Усім дивитись відеоогляд і насолоджуватись цікавим видовищем, дякуючи командам і чекаючи наступних матчів цих колективів.

Лукас (Кременчук) 7:8 (4:6) Спортлідер+ (Хмельницький)
Голи: Цвєлих (2, 3, 9, 15, 40), Заворотний (24), Кулька (35) – Доманський (2, 19, 40), Педяш (9), Калуков (14, 20, 36), Рибак (12)

Студенти покладали на зустріч з «Кардиналом» великі сподівання, адже перемога могла дозволити команді Сергія Пєсоцького сподіватись на потрапляння у зону плей-офф. Після поразки шанси ще залишаються, але зробити це буде вже не так легко. У «Кардиналу» у цьому матчі виходило багато чого, особливо радує перший забитий м’яч новачком команди Миксимом Новосадом, з чим ми Максима і вітаємо! І знову гру мождна сміливо віднести у розряд видовищних – у другому таймі команди награли і на шестиметровий, і на перевищення ліміту фолів, при чому обидва покарання виконувались у ворота гостей. Наразі «Кардинал» скористався своїм шансом і обійшов львівську «Енергію», та щільність на горі турнірки не дасть команді Сергія Піддубного відчуття легкості у останніх турах. «СумДУ» ще мають шанси на плей-офф, але права на помилку команда вже позбавлена!

Кардинал-Рівне (Рівне) 8:4 (3:0) СумДУ (Суми)
Голи: Ситник (1), Сондак (4, 21), Волянюк (13, 39), Новосад (24), Кашуба (29), Танський (36) – Довгополов (27), Петраков (36), Ганжа (38), Бурдюг (38)

Титан-Зоря (Покровське) 1:3 (1:2) ЛТК (Луганськ)
Голи: Мілінький (4) – Мануйленко (10, 32), Мазний (13)