Футзал Екстра-Ліга

Футзал. Огляд 9 туру. Локомотив перемагає Ураган (Відео)

Spy-Football.com

9/12/2014 , 9:06

Матч у Хмельницькому відкривав програму дев”ятого туру. Крім того, дане протистояння цілком заслужено вважалось центральним у турі, адже команди боролись за третю позицію, а може і більше. Сама гра стала бенефісом голкіпера господарів Тимощука, який напрацював за гру на кілька “топ-сейвів” чемпіонату. У енергетиків дублем відзначився Багряк, завдяки цьому львів”яни здобули нічию. Хоча, могли розраховувати і на перемогу, реалізуй усі свої моменти. Після матчу гості нарікали на судівство, але це вже запитання не до уболівальників та читачів…

Спортлідер+ (Хмельницький) – Енергія (Львів) 3:3 (1:1)
Голи: Фетько (7), Чуднов (22), Засенко (32) – Федюк (29), Багряк (14, 34)

Титан-Зоря (Покровське) – Кардинал-Рівне (Рівне) 1:1 (1:1)
Голи: Грицовель (14) – Танський (18)

Чемпіон України вдало погостював у Івано-Франківську, де здобув складну і дуже потрібну перемогу. Запорукою успіху стали вдалі дії харків”ян у середині першого тайму, коли Микола Білоцерківець двічі зумів засмутити голкіпера господарів. Більше голів глядачі у цьому матчі не побачили.

Ураган (Івано-Франківськ) – Локомотив (Харків) 0:2 (0:2)
Голи: Білоцерківець (7, 9)

А от криворізький Приват нарешті здобув свої перші очки у чемпіонаті. Точніше, одне очко. Це сталось у гостьовому матчі з СумДУ, у якому арбітри зафіксували нічийний результат, 4:4. Матч розгортався за дуже цікавим сценарієм, а гості мали можливість і взагалі вивезти з Сум перемогу. Та кращий бомбардир команди, Роман Бакум, не реалізував 6-метровий на 29 хвилині, хоча за гру встиг відзначитись двічі.

СумДУ (Суми) – Приват (Кривий Ріг) 4:4 (2:3)
Голи: Петраков (12), Саєнко (20), Сорока (26), Мисловський (37) – Бакум (20, 27), Божко (4), Клушин (10)

ЛТК таки не віддав лідерство Локомотиву та завершує перше коло лідером. У матчі з Лукасом луганчан влаштовувала лише перемога. Сам матч завершився перемогою луганчан 5:2, але по усьому видно, що до чергової частини чемпіонату Лукас підготовлений дуже добре.

ЛТК (Луганськ) – Лукас (Кременчук) 5:2 (4:1)
Голи: Рось (5, 17), Лазикін (7), Лисенко (11), Дзюба (34) – Тарасенко (1), Кулька (11)