Футзал футзал

Футзал. Чехія бере реванш і перемагає збірну України у Львові (Відео)

Spy-Football.com

11/2/2015 , 11:39

Збірна Чехії взяла реванш за розгром від українців у першому матчі і здобула вольову перемогу із рахунком 4:3.

Наші швидко відкрили рахунок. Згодом команди обмінялися голами з пенальті. Але чеська збірна продовжувала йти вперед і ще до перерви забила двічі. 2-3 після першого тайму.

У другій половині вже українська команда навалилася на ворота Лібора Герчака й, нажаль, “зловила” контратаку два в одного. Львівські вболівальники почали скандувати “хлопці, грати до кінця!” і це допомогло нашим футзалістам. Олександр Косенко замінив воротаря на п`ятого польового гравця і Євген Валенко також оформив дубль – 3:4.

Нажаль, до звершення матчу українці більше забити не змогли , хоче мали не погані моменти.

Два матчі, в яких яскрава перемога і прикра поразка, надасть нашому тренерському штабу змогу проаналізувати дії нашої команди і підготуватися до головної події весни – відбірного етапу до Чемпіонату Європи-2016. Відбір пройде з 18 по 21 березня в Азербайджані. Там в нашій групі будуть грати ще дві команди – Данія та Бельгія. Команда, яка посяде першу сходинку у групі, отримає путівку на ЧЄ-2016. А друга команда буде грати у плей-офф.

Україна – Чехія – 3:4 (2:3)
Голи: Сорокін, 2, Валенко, 12 (пен), 31 – Ковач, 7 (пен), Цупак, 15, 30, Сейдлер, 17
Удари (в ствір): 23 (15) – 20 (11).