Сокіл

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-Ліга. Локомотив знову "буксує". Хіт та Енергія ідуть у відрив (Відео)

25/10/2016 , 12:33

У вітчизняній Екстра-лізі відбулися матчі 5 туру. Нагадуємо, що розпочався він ще 21 жовтня, коли «ЛТК/ІнБев
НПУ» на паркеті спорткомплексу НПУ ім.. Драгоманова переграв чорноморський «Юні-Ламан».

Господарі майданчику видали дуже хороший перший тайм. Спочатку Роман Цапов на 2-й хвилині відкрив рахунок. Трохи згодом, після екватору першого тайму, він же подвоїв перевагу своєї команди, реалізувавши 6-метровий. Хоча варто сказати, що у гостей по ходу першого тайму було кілька нагод, аби бодай скоротити рахунок до мінімуму, проте відмінно у воротах «телефоністів» грав Сухов. А під кінець першого тайму гості пропустили третій гол у свої ворота – відзначився Максим Чеберяк.

У другому таймі вже футзалісти «Юні-Ламана» заграли трохи активніше. А забитий Максимом Коптєвим гол додав ще більше впевненості підопічним Сергія Бутенка. Однак, зробити рахунок бодай би мінімальним гравцям «Юні-Ламана» не вдавалося. Не допомогла чорноморцям і заміна голкіпера у «телефоністів», коли травмованого Сухова замінив досвідчений Соколовський. Натомість, господарі майданчика змогли на останній хвилині матчу зробити рахунок 4:1 після того, як Бакум реалізував вихід один на один з Зеленчуком. І цей гол підбив підсумок під усім поєдинком, який став першим переможним для «ЛТК/ІнБев/НПУ» в рідних стінах.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Київ/Житомир) – «Юні-Ламан» (Чорноморськ) – 4:1
Голи:
 Цапов (2, 11 – з 6-метрового), Чеберяк (15), Бакум (40) – Коптєв (25)
Попередження: Дзюба (10), Мороховець (35), Бакум (35) – Солодов (20), Р. Циня (27), В. Циня (35)

А у неділю відбулися ще чотири поєдинки цього туру. Починався цей ігровий день поєдинками у Львові та Рівному.

Безумовно, поєдинок між «Енергією» та «Титан-Зорею» був дуже цікавим. Перед очним побаченням у обох команд було по дев’ять очок. А це означало, що в разі перемоги хтось відірветься на три пункти. Враховуючи те, що «Енергія» намагається поступово відходити після провалу в Кубку УЄФА, а «Титан-Зоря» зняла «скальп» з «Локомотива», ця гра мала бути надто інтригуючою.

Львів’янам дуже сильно допоміг швидкий гол Романа Кордоби. Завдяки йому підопічні Валерія Легчанова отримали необхідну перевагу. Проте, розвинули її лише у другому таймі, коли Михайло Грицина зробив рахунок 2:0. Щоправда, тут же В’ячеслав Кожемяка один м’яч відквитав і подарував покрівцям надію на хороший результат. Однак, останнє слово було за «енергетиками», а точніше – за все тим же Грициною-молодшим, який оформив дубль, завдяки чому зміцнив свої позиції у списку кращих бомбардирів і, звісно, встановив остаточний рахунок матчу – 3:1 на користь галичан.

«Енергія» (Львів) – «Титан-Зоря» (Покровське) – 3:1
Голи:
 Кордоба (4), Мих. Грицина (28, 37) – Кожемяка (29)
Попередження: Струк (9) – Пічкуров (2), Шеховцов (4), Доманський (21)

Гостросюжетним видався поєдинок у Рівному, де практично до останніх секунд не було відомо, чим закінчиться битва між «Кардиналом-Рівне» та «Ураганом». Рівняни, в принципі, непогано почали гру, але першими пропустили. Проте, підопічні Сергія Піддубного не знітились і продовжили шукати щастя біля воріт Бірова. За це вони отримали заслужену винагороду у вигляді класного гола від Богдана Новака. Так рахунок став 1:1, і він по суті відображав усе те, що відбувалось на паркеті спорткомплексу ДЮСШ-4.

А от початок другого тайму вже можна занести в актив гостям, які змогли забити швидкий м’яч, а за кілька хвилин і взагалі збільшили фору до двох м’ячів. Це був серйозний удар по амбіціях «кардиналів», які мали бажання взяти очки у грі з «Ураганом». Але варто віддати господарям належне – вони змогли витримати цей удар, і скоро змогли зробити рахунок мінімальним завдяки голу Фаренюка.

Кінцівка поєдинку була схожою на трилер. У обох команд вже було по п’ять фолів, і це означало, що їм треба було грати обережніше. Першими не витримали напруження господарі, які привезли собі 6-метровий. Михайло Зварич забив пенальті та відновив перевагу «драконів» у два м’ячі. Однак, за кілька миттєвостей пенальті вже був призначений у ворота франків’ян, і Новак відновив мінімальне відставання «кардиналів». Однак, врятувати гру господарі паркету не встигли.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:4
Голи:
 Новак (18, 40 – з 6-метрового), Фаренюк (29) – Горбатий (13), Корсун (22), Зварич (26, 39 – з 6-метрового)
Попередження: Піддубний (29) – Корсун (31), Кіндратів (40)

Дебютант Екстра-ліги, столичний «ХІТ», продовжує переможну ходу в чемпіонаті України. Цього разу перед підопічними Олега Лук’яненка не встояв хмельницький «Сокіл». Вже за підсумками першого тайму кияни вели в рахунку 2:0, і це було логічно. А у другому таймі столичні футзалісти лише зайвий раз підтвердили свій високий клас довівши рахунок до 4:0 на свою користь. Проте, «соколята» все-таки змогли відповісти «голом престижу», який забив Хамдамов.

Таким чином, «ХІТ» переміг з рахунком 4:1 і продовжує очолювати турнірну таблицю, набравши максимум очок: п’ятнадцять з п’ятнадцяти можливих.

«ХІТ» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:1
Голи:
 Журба (12), Шувалов (20), Чепорнюк (21), І. Борсук (25) – Хамдамов (34)
Попередження: Журба (33) – Подлюк (20), Кручек (40)

Поєдинок між срібним та бронзовим призерами минулого сезону, який проходив у Харкові, був центральним у турі. Місцевому «Локомотиву» треба було реабілітуватися перед своїми вболівальниками за виїзну поразку від «Титан-Зорі». І з цього можна було зробити висновок, що «Продексім», який набрав непогану ходу, ризикував потрапити під гарячу руку. Але не все сталося, як гадалося. Поєдинок між «Локомотивом» та «Продексімом» приніс першу в сезоні нічию, і до того ж – нульову. Тому, кожна з команд не змогла наблизитись до лідируючого «ХІТа».

«Локомотив» (Харків) – «Продексім» (Херсон) – 0:0