Футзал Spy News

Ще один клуб Екстра-ліги припинив існування через фінансові проблеми

Вчора стало відомо, що кременчуцький Лукас припиняє існування.

Пізніше це підтвердив офіційний сайт “кондитерів”: .. “Про це гравцям команди керівництво ПТК Лукас повідомило 28 квітня на командних зборах. За словами президента клубу Олександра Порохні проект під назвою ФК Лукас обходиться компанії занадто дорого і далі утримувати команду немає фінансової можливості. Тому 28 квітня 2015 став останнім днем ​​існування команди “Лукас”.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні Лукас був дебютантом Екстра-ліги, за підсумками її регулярної частини зайнявши восьме місце і потрапивши в чемпіонський плей-офф. Там “кондитери” в 1/4 фіналу програли харківському Локомотиву (2: 4, 1: 4), після чого зіграли у матчі за 5-е місце, в якому поступилися Покровській “Титан-Зорі”.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо що рівненський Кардинал практично припинив існування, важка фінансова ситуація і у луганському ЛТК.

1football.info

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.139 / 5.56mb