Збірна України Spy News

Тренувальний комплекс для національної збірної обійдется у 142,3 млн грн

zbirnaКабінет Міністрів України видав розпорядження, зідно якого у Феодосії буде побудований тренувальний комплекс для підготовки національної збірної України з футболу.

Будівництво тренувального комплексу для підготовки національної збірної з футболу обійдеться в 142 млн 296,1 тис. грн.

Про це йдеться у розпорядженні КМУ від 30 жовтня 2013 № 855- р , оприлюдненому на урядовому порталі , передає УНН .

Згідно з документом , із загальної суми передбаченої на будівництво , 79,9 млн грн піде на будівельно – монтажні роботи , 37,75 – на обладнання , меблі та інвентар , 940,1 тис. грн – на пусконалагоджувальні роботи та 28,6 млн грн – на інші витрати .

У 2013 році , згідно з проектно -кошторисною документацією , планується направити на створення комплексу 31,7 млн ​​грн , решту передбачено освоїти в 2014 році.

Кошти надійдуть з державного бюджету.

У повідомлені йдеться , що тренувальний комплекс на земельній ділянці розміром 2 га буде включати в себе 3 – зірковий готель на 58 номерів.

Тривалість будівництва становитиме 1 рік 10 місяців ( 22 місяці ) .

Зазначимо , що проект розроблений корпорацією « Альтіс -Холдинг ” та рекомендований до затвердження державним підприємством ” Укрдержбудекспертиза ” Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово -комунального господарства .

Джерело: УНН

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.181 / 5.57mb