Збірна України Spy News

Як ходять на збірну. Україна в пятірці по відвідуваності

Spy-Football.com

22/11/2013 , 13:01

Футболісти збірної України можуть пишатися своїми вболівальниками. За підсумками європейського відбору наша команда мала одну самих з численних підтримок .

Середня відвідуваність домашніх матчів національної команди склала 48 916 осіб . Це четвертий показник у Європі. Цікаво , що навіть у десятку не ввійшли збірні Росії та Іспанії.

Низька відвідуваність ігор чемпіонів Світу та Європи пояснюється маленькими стадіонами , де вони любить проводити зустрічі. Вище українців тільки Німеччина , Франція та Англія. До слова , змагатися з англійцями неможливо , адже всі її поєдинки відбуваються на дев’яностотисячну «Уемблі».

Зате наша збірна грала не тільки в Києві, але і в Одесі, Харкові та Львові. Усюди стадіони заповнювалися до максимуму. Окрім хіба що матчу з Чорногорією у столиці. Туди прийшло 50 тисяч глядачів, тоді як «Олімпійський» вміщує 70.

1385049233242

 footballua.tv

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.189 / 5.57mb