Трибуна Spy News

В Спортивному арбітражному суді (CAS) у м.Лозанна знаходяться 4 спори за участю ФК "Дніпро"

В ході засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів, яке відбулося сьогодні, 31 травня, у Будинку футболу під керівництвом першого віце-президента Федерації футболу України Сергія Стороженка стало відомо, що в даний момент у стані судового розгляду в Спортивному арбітражному суді (CAS) у м. Лозанна знаходяться 4 спори за участю ФК “Дніпро”.

Стало відомо, що спори з “Дніпром” мають футболісти Дерек Боатенг, Ервін Булку та Доріан Бюлюкбаши, а також агенти Дерека Боатенга – компанія “Infierisports S.L.”

Необхідно також зауважити, що тільки після втручання Комітету ФФУ ФК «Дніпро» провів розрахунки із заборгованостей перед “Хайдуком” і “Брно” щодо футболістів Ніколи Калінича та Онджея Мазуха. Підтверджуючі документи про проведення розрахунків надані до ФФУ 30.05.2013 р.

Раніше повіломлялося, що Комітет ФФУ вирішив не відкликати у “Дніпра” атестат, який дає право на участь у єврокубках.

ua-football.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.135 / 5.56mb