Трибуна #Зрада

Нойштедтер: шкодую що співав гімн України, тепер я росіянин (Відео)

Роман Нойштедтер шкодує, що свого часу хотів грати за збірну України.

Про це заявив сам гравець, коментуючи відео, де він співає український гімн.

“Це відео зроблене в той період, коли я був недосвідченим, молодим. Так, це моя помилка. Ще не знав, як треба правильно робити. Ситуація склалася сумбурна. До мене приїхали якісь люди, журналісти. Запропонували сісти і записати цей ролик”, – сказав він.

“Напевно, мене трохи підставили. Ті люди сказали, що саме потрібно говорити, тому що хотіли, скажімо так, пропхнути мене в ту збірну. Вони і Блохіна спеціально запитували про мене. Але суть в тому, що пропозицій зі збірної України мені не надходило”, – зазначив гравець.

За його словами, зараз він розуміє, що це була помилка.

“У мене тато народився в Дніпропетровську, мама росіянка. Я теж в Україні народився, а через три місяці переїхав до Киргизії, там провів все дитинство. Що я тепер, киргиз, чи що?”, – обурюється Нойштедтер.

“Зрозумійте, у мене була одна пропозиція – тільки від збірної Росії. Я на неї з радістю погодився”, – цитує гравця “Спорт-Экспресс”.

Як відомо, три року тому сам же Нойштедтер особисто стверджував, що йому телефонували з ФФУ з пропозицією грати за збірну України.

Пізніше і батько Нойштедтера заявив, що його син не відмовиться від громадянства Німеччини, щоб зіграти за Україну.

ТегиТеги: Відео,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.146 / 5.57mb