Трибуна FC METALIST

Фани Металіста повернулися до Харкова цілі і не ушкоджені

metalistОфіційна заява ФК “Металіст” (Харків)

У деяких ЗМІ з’явилася інформація про те , що в числі винуватців трагедії в Одесі були вболівальники ” Металіста”.

Наш клуб офіційно заявляє , що в період найбільш запеклих протистоянь всі фанати “Металіста” вже перебували на оточеному вокзалі , перебуваючи в поїзді і на пероні. Раді повідомити , що всі п’ять сотень фанатів , які виїхали на фан -поїзді цілими і неушкодженими повернулися додому. Наш клуб категорично відкидає будь-які звинувачення в участі своїх уболівальників у заворушеннях.

“Металіст” був , є і буде поза політикою. І ми хотіли б попросити ЗМІ та вболівальників не піддаватися на провокації , яких так багато в цей час. Разом з тим , ми дуже жалкуємо про події в Одесі і співчуваємо сім’ям загиблих і поранених. І дуже сподіваємося , що в нашій країні якомога швидше запанує мир , а всі протистояння відбуватимуться виключно на футбольних полях і проходитимуть в рамках Fair Play .

Джерело: Офіційний сайт ФК “Металіст” (Харків)

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.157 / 5.58mb