Поза грою Spy News

Ліонеля Мессі оцінили у 400 млн євро, Роналду всього у 160 млн.

messiНімецьке агентство Euromericas Sport Marketing разом з трьома компаніями, що працюють в сфері спортивного бізнесу, дослідили і визначили справжню ринкову вартість форварда “Барселони” Ліонеля Мессі. Вона становить 400 мільйонів євро, хоча в контракті аргентинця з каталонцями прописана сума в 250 мільйонів відступних.

При виведенні цього показника враховувалися наступні дані: фізичні та ігрові показники Мессі, згадування в ЗМІ і репутація, впізнаваність Ліонеля і його репутація як бренду і рекламного обличчя.

Експерт цього агенства Херардо Моліна заявив, що є клуб, готовий заплатити за супер форварда дуже велику суму грошей.

Моліна не назвав клуб, але, згідно з інформацією джерела, мова йде про ПСЖ.

“Є клуб, спонсором якого є одна країна. Вона готова заплатити за Мессі 400 мільйонів євро. Крім того, три європейських клуби просили нас вивчити трансферну ціну футболіста і повідомити їм про неї.

Правда, ми не можемо назвати ці клуби у зв’язку з конфіденційністю інформації “, – заявив Моліна.

До речі, це ж агенство не так дано досліджувало трансферну вартість гравця Реалу Кріштіану Роналду. І його вартість склала 150-160 млн євро.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.175 / 5.56mb