Поза грою Матч єдності

В Одесі пройде матч єдності вболівальників «Чорноморця» і «Карпат»

rFx5MVv_9Q0У неділю, 9-го березня, відбудеться товариська гра між командами вболівальників одеського «Чорноморця» та львівських «Карпат». Матч єдності, як назвали його любителі футболу, пройде на стадіоні тренувальної бази ФК «Чорноморець» у Совіньоні і почнеться о 14-00 .

Оскільки рішення про цю гру було прийнято лише сьогодні, її проведення на полі стадіону «Чорноморець» виявилося неможливим. На газоні головної футбольної арени Одеси ведуться спеціальні агротехнічні заходи.

Нагадаємо, ворожнеча між фан-рухами Львова і Одеси триває не один рік.  І причина в основному в культурних особливостях двох регіонів – різна мова, різний погляд на минуле та її героїв.

Відзначимо, що нещодавно на НСК Олімпійський відбувся “матч єдності” між вболівальниками київського “Динамо” та донецького Шахтаря

 

за матеріалами chernomorets.odessa.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.166 / 5.59mb