Трибуна MILYA

"Динамівський" тренер підписав Мілевського

artem-milevskyЕкс-форвард “Динамо” та збірної України Артем Мілевський підписав контракт із хорватським “Сплітом”.

Угода 30-річного футболіста розрахована на 1,5 роки без права пролонгації.

Нагадаємо, минулого місяця Мілевський залишився безробітним, покинувши “Хайдук”. Однак покидати Хорватію йому не довелося, більше того, він знайшов собі клуб у тому ж місті. У “Спліті” він працюватиме під наставництвом свого друга Горана Сабліча.

Новий наставник “Спліта” радий вітати у своїй команді екс-одноклубника по “Динамо” Артема Мілевського.

“Ми дійсно були друзями протягом багатьох років. Я дав йому тільки шанс і впевнений, що він його не змарнує. Будемо сподіватись, що Артем покаже себе з кращого боку”, – сказав Сабліч.

Сам Артем у своєму Instagram поділився очікуваннями від роботи в новому клубі.

“Дуже цікаво буде попрацювати з моїм другом Гораном Саблічем. Спасибі за підтримку моєму менеджерові Олександру Панкову і клубу. Президентові Спліта окремий респект”, – написав Мілевський.

Нагадаємо також, що на даний момент Спліт посідає 4 сходинку у чемпіонаті Хорватії (до слова Хайдук іде на другій сходинці). У минулому сезоні команда була лише сьома з 10 команд.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.156 / 5.58mb