Поза грою Єдина країна

Матч за мир та Єдність. Команда ЗСУ - Зірки Естради (Відео)

7/9/2014 , 14:23

Київське «Динамо» продовжує всіляко підтримувати мир та єдність у ці непрості для нашої країни часи.

6 вересня на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся унікальний благодійний матч!

Його учасниками стали команда зірок естради, кіно та шоу-бізнесу ФК «Маестро», яка зустрілася з командою, до складу якої увійшли вищі чини Збройних сил України – офіцери генерального штабу Міністерства оборони України.

Про основну мету проведення матчу якнайкраще розповів капітан ФК «Маестро», соліст гурту «ТНМК» Олександр Сидоренко, більше відомий як Фоззі:

– Ми граємо цей матч не для того, щоб розважити людей. Ми граємо, тому що це для нас реальна можливість допомогти тим, хто цього потребує прямо зараз. Вхід на матч-концерт буде безкоштовним, щоб дати можливість більшій кількості людей долучитися до нашої ініціативи, а вже на стадіоні кожен бажаючий зможе дати, скільки сам вирішить. На даний момент нам вдалося зібрати допомоги більш ніж 10 мільйонів гривень, долучивши до акції кілька фондів! Ми дуже сподіваємося побачити повний стадіон свідомих та соціально активних громадян, які, як і ми, хочуть допомогти своїй країні!

Отже, команди вийшли на поле заради єдиної мети – збору коштів на потреби української армії, яка перебуває в зоні АТО. Під час матчу на заповненій центральній трибуні стадіону працювали волонтери, які збирали благодійні внески від усіх бажаючих допомогти українській армії у спеціальні прозорі скриньки.

Атмосферу матчу створювали відомі телеведучі Ігор Циганик та Микола Васильков, які наживо коментували перебіг матчу для присутніх на стадіоні.

Коментувати було що – гра видалася дуже цікавою та напруженою. Від самого початку матчу точилася безкомпромісна боротьба, але через певний час на полі почала домінувати команда Збройних Сил, яка ще до перерви забила два м’ячі.

До речі, обслуговувала зустріч бригада професіональних арбітрів, які працюють на матчах Прем’єр-ліги та міжнародних матчах, на чолі з Євгеном Арановським.

Команду «Маестро» врятував В’ячеслав Хижняк, який зробив дубль після перерви, зрівнявши рахунок. Проте останнє слово було за командою офіцерів, яку підтримувала більшість глядачів.

Вирішальний гол за кілька хвилин до завершення матчу забив Олег Кучер, який приніс своїй команді перемогу з рахунком 3:2.

Проте головними переможцями, безперечно, мають стати українські військовослужбовці, які захищають незалежність та суверенність нашої країни у східних регіонах.

Після завершення матчу на глядачів чекав подарунок – грандіозний концерт за участю зіркових гравців ФК «Маестро» та інших відомих виконавців. У благодійному концерті взяли участь Віктор Павлік та його син Олександр, Сашко Положинський (гурт «Тартак»), Едуард «Діля» Приступа, Мирослав Кувалдін, Вадим Олійник, Брати Борисенки, Іван Леньо (гурт «Козак Систем»), Олександр Воєвуцький, Ігор Грохоцький (переможець талант-шоу «Голос країни-4»), Олександр Кривошапко, Валентин Касьян, Микола Коваль (гурт «Ва-банк»), Сергій Ларькін (Ларсон), а також актор Віталій Борисюк.