Трибуна sc Tavria

УЄФА допоможе Таврії переїхати в Херсон

tavriaСімферопольська Таврія має намір переїхати в Херсон, щоб брати участь в чемпіонаті України, і в цьому їй допоможе УЄФА.

У рамках програми “Хет-трик” УЄФА побудує в Херсоні стадіон для Таврії, який відповідатиме усім вимогам УПЛ, і на якому кримський клуб проводитиме свої домашні матчі, інформує Чемпіон з посиланням на bombardir.ru.

Ця арена буде зведена на базі нинішнього стадіону Спартак, який підданий реконструкції, коли землю передадуть у власність обласної федерації футболу.

Окрім самого стадіону, клуб отримає поле зі штучним покриттям для команд U-21 і U-19. На цьому комплексі проводитимуться міські і обласні змагання.

За цією програмою в тринадцяти областях України вже будуються стадіони місткістю до 1000 посадочних місць, з адмінбудинком, освітленням і стоянками для автомобілів. У деяких випадках можливе будівництво більш місткого стадіону, як, наприклад, у Житомирі, де будується 5-тисячник за 10 млн євро.

ТегиТеги: Таврія, УЕФА,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.172 / 5.6mb