Трибуна UEFA

УЕФА покарає Динамо і Бешикташ за поведінку фанатів

Дисциплінарний комітет УЄФА відкрив провадження стосовно Динамо.

Київський клуб звинувачується по ряду пунктів дисциплінарного кодексу УЄФА, повідомляє офіційний сайт організації.

Йдеться про незабезпечення достатньої організації безпеки, зокрема, поділу вболівальників протиборчих команд, заблокований доступ до сходів і застосування вболівальниками фаєрів.

Турецький клуб також звинувачується за статтями про нанесення збитків і використанні уболівальниками команди фаєрів.

Розгляд справи у відношенні обох клубів Комітетом УЄФА з контролю, етики та дисципліни заплановано на 2 лютого 2017 року. Ймовірно, клубам загрожує покарання лише у вигляді грошового штрафу.

Нагадаємо, що турецькі вболівальники зайняли на НСК Олімпійський не тільки гостьовий сектор, але сусідні, а незабаром після початку матчу стали палити фаєри, свистіти, використовувати петарди, потім увірвалися в прес-ложу, де танцювали на столах і виривали сидіння.

В результаті порядок довелося наводити поліції, яка оточила не тільки їх, але і сусідні сектори, зокрема – сектор засобів масової інформації. Через це значна частина журналістів не змогли потрапити на свої місця після перерви.

До матчу також відбулася велика бійка між фанатами Динамо і Бешикташа, в ході якої десять чоловік отримали ножові поранення.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

62 / 0.172 / 5.25mb