Поза грою crimea

Екс-гравці збірної України увійшли до складу збірної Криму

Нещодавно створена збірна Криму оголосила склад на свій перший навчально-тренувальний збір – повідомляє football24.

Головний тренер команди Валерій Петров викликав 24 футболісти. До списку увійшов екс-гравець національної збірної України, “Таврії” і “Металурга” Д Денис Голайдо. Також за збірну Криму виступатиме екс-захисник “Таврії” Антон Монахов, який виступав за збірні України U-16, U-18 та U-19, і двічі вигравав золото на Універсіадах (2007, 2009) зі студентською збірною України.

Воротарі: Базилевич В’ячеслав (“ТСК-Таврія”), Маслоїд Філіпп (“Кафа”), Науменко Сергій (“Севастополь”)

Захисники: Голайдо Денис (“ТСК-Таврія”), Гуйганов Матвій (“Севастополь”), Давидчук Максим (“Євпаторія”), Монахов Антон (“ТСК-Таврія”), Микуляк Тарас (“Спартак” Красногвардійське), Опарін Петро (“Кримтеплиця”), Попов Олег (“КФУ-Бахчисарай”), Рамазанов Ремзі (“ТСК-Таврія”).

Півзахисники: Абляметов Арсен (“ТСК-Таврія”), Боргун Степан (“Крымтеплица”), Дзандзава Гогіта (“Кримтеплиця”), Зборовський Андрій (“Кримтеплиця”), Коржинський Владислав (“Рубін Ялта”), Максимов Юрій (“КФУ-Бахчисарай”), Одінцов Євгеній (“ТСК-Таврія”), Тимченко Валерій (“КФУ-Бахчисарай”).

Нападники: Гайдаш Андрій (“ТСК-Таврія”), Османов Редван (“Севастополь”), Приходной Максим (“ТСК-Таврія”), Мельник Ігор (“Кримтеплиця”), Мельник Сергій (“Кримтеплиця”).

ТегиТеги: Кримські клуби,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.162 / 5.6mb