Трибуна Ультрас

Ультрас висунули свої вимоги до ФФУ

ukr_funУ вівторок, 11 березня, в стінах Будинку футболу президент Федерації футболу України Анатолій Коньков провів зустріч з представниками ультрас України.
Представники ультрас розповіли про свої вимоги, а також про те, що їм не подобається і висловили своє бачення деяких проблем в українському футболі.1. Приймати участь у виборі міст для проведення матчів збірної України.

2. Обговорювати схему реалізації квитків на матчі збірних команд України.

3. Відсторонити УФІ від участі в організації матчів збірних команд України.

4. Заборонити рекламу алкогольних напоїв.

5. Забезпечити прозорість у розподілі коштів від штрафів, які накладає КДК ФФУ на клуби. Дати ультрас повний контроль над виконанням цього рішення.

6. Забезпечити можливість колективного членства в ФФУ для ультрас.

Коньков запросив представників ультрас на розширене засідання виконавчого комітету ФФУ, яке відбудеться у четвер, 13 березня для обговорення цих вимог.

Нагадаємо, раніше футбольні вболівальники з різних регіонів України вирішили об’єднатися у зв’язку зі складною ситуацією в країні, гасло оголошеного перемир’я: «Від Луганська до Карпат фанат фанату – друг і брат».

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.179 / 5.58mb