Трибуна Spy News

Михайличенко може очолити ПСЖ

2690_67Олексій Михайличенко може стати помічником нового тренера футбольного клубу ПСЖ.

У Парижі активно шукають заміну Карло Анчелотті і новим наставником може бути російський спеціаліст Валерій Газаєв. Також французькі власники сформували короткий список можливих тренерів, що знаходяться без роботи. В нього попав і український тренер Олексій Михайличенко. Наразі помічник Блохіна знаходиться на других ролях в Динамо Київ і є консультантом тренера.

Михайличенко значиться як можливий тренер у разі відмови російського спеціаліста. Зазначимо, що Анчелотті переходить на нову роботу — мадридський Реал. Вакантне місце наставника ПСЖ вже може відбутись з наступного тижня.

Сам Михайличенко поки не коментує ситуацію, і взяв час на роздуми. Проте чи відпустить Ігор Суркіс Михайличенка у Францію питання відкрите. За джерелами журналу Україна Михайличенко може стати заміною Блохіну у разі невдачі на старті чемпіонату України Динамо Київ.

 Журнал “Україна

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.142 / 5.56mb