Трибуна Spy News

Мінський клуб очолила 22-річна дівчина

Anna-Bolbas-Partizan-MTZ-Partizan-Minsk17 липня президентом мінського “Партизана” стала Ганна Болбас. І це, до речі, перший випадок у білоруському футболі, коли на чолі клубу опинилася дівчина, та ще й такого молодого віку.

Мінський “Партизан” (раніше відомий як МТЗ-РІПО) — відносно молодий футбольний клуб, заснований 2002 року. В середині 2000-их команда була помітним явищем білоруського футболу, двічі здобувши бронзу чемпіонату і ще двічі — кубок країни. 2012 року клуб пережив фінансову смерть, відмовившись від участі у чемпіонаті. Втім уболівальникам команди вдалося зібрати необхідну суму для відновлення клубу вже того ж 2012 року. Тепер “Партизан” починає шлях нагору з нуля і цього сезону заявляється на третю лігу Білорусі.

Для сторонніх людей такі зміни у керівництві клубу можуть здатися бридовими, особливо зважаючи на досвід московського “Локомотива”. Але у Мінську ситуація протилежна: Ганна Болбас є “народним” президентом, якого обрали самі ж фанати команди. Попередній керівник Лєанід Петкевич пішов у відставку за власним бажанням.

Ганна закінчила Білоруський державний університет за спеціальністю “Математик. Спеціаліст інформаційних технологій”. Крім того, вона одружена. (Оце життя в дівчини, нє?) Впродовж останнього року Ганна допомагала клубу на волонтерьких засадах, чим і здобула собі високий рівень довіри.

за матеріалами partizan-minsk.by

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.155 / 5.6mb