Дівчата Spy News

Дівчина, через яку Реал продав Озіла

Spy-Football.com

22/9/2013 , 13:06

Нагадаємо, що лондонський Арсенал придбав у мадридського Реала півзахисника збірної Німеччини Месута Озіла .

В одному зі своїх інтерв’ю президент еспанського клубу Флорентіно Перес зробив гучну заяву, звинувативши футболіста в частому порушенні режиму .

Як з’ясувала іспанська преса , винуватицею таких вчинків Озіла стала венесуельська модель і телеведуча Аїда Еспіка . На думку зарубіжних ЗМІ, футболіст часто літав до Мілана, щоб провести час зі своєю коханкою.

Утім, як розповіла Еспіка , вона не має ніякого відношення до того, що футболіст покинув Реал.

«Я знаю Озіла . Два роки тому ми зустрілися в одному з нічних клубів Мадрида, але я не маю жодного стосунку до його розставання з Реалом . У нас ніколи не було сексу . Правда лише в тому , що ми обмінялися номерами телефонів. Та й край.Потім одного разу вночі він дзвонить мені і каже: » Я в Мілані , побачимося?». Я вирішила зустрітися з ним, і ми рушили на вечерю в один з найпопулярніших клубів міста, не ховаючись від папараці.Ми весело провели ніч разом , але потім розбіглися. Я знаю , що сьогодні він щасливо заручений, саме як і я.

 У нас з Озілом була красива дружба, ми ніколи не фліртували . Він і молодший і менш досвідчений за мене!

Я вилучила його номер, а у нього немає мого , бо я змінила його. Я очікую аналогічно поведінки і з його боку, це було б по- джентльменському «, — зізналася дівчина.

Ну і, власне, ось вона – красуня Аїда Еспіка

 

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

82 / 0.184 / 5.6mb