Трибуна Spy News

Агент: Кварцяний мусив виправдовуватися перед Ахметовим

kvarcВідомий український менеджер В’ячеслав Заховайло досить різко прокоментував скандальний аудіозапис, записаний у роздягальні луцької “Волині” після розгромної поразки від київського “Динамо” (1:4).

Заховайло розмістив на своїй сторінці в соцмережі Facebook замітку, суть якої зводилася до того, що, якби він був на місці гравців, то ВіталійКварцяний неодмінно отримав би по обличчю. Крім цього, В’ячеслав Валерійович вважає, що лише боягуз і підла людина здатна на подібні виступи.

Утім, родзинка тут в іншому: у відповіді на один із коментарів Заховайло запропонував оригінальну версію походження популярного аудіозапису. На думку менеджера, цілком ймовірно, що Кварцяний є автором дуже правдоподібної інсценізації: “Не здивуюся, якщо він сам це і записав. Посил для Ахметова: я ж типу бився. Ці люди пройшли дуже хорошу школу зрадників”.

Версія зрозуміла: Кварцяний вирішив зробити хід конем і показати потрібним людям, що ось, мовляв, як я переживаю за результат, все по-чесному, ніяких ігор в піддавки. Чи дійсно Віталій Володимирович настільки хитрий і артистичний – питання не з простих.

Нагадаємо, що під час свого монологу Кварцяний звинуватив кількох гравців “Волині” у тому, що вони здавали матч київському “Динамо”. Cкандальний аудіозапис можна послухати тут

football-ukraine.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.135 / 5.57mb