Трибуна Spy News

Київ претендує на фінал Ліги Чемпіонів

Про це розповів генеральний директор державного концерну “Спортивні Арени України” Сергій Симак.”Успішно провівши фінал Євро-2012, “Олімпійський” розвіяв будь-які сумніви, щодо проведення фіналу єврокубка. Проведення вірішального матчу континентального чемпіонату красномовно свідчить про те, що наш стадіон володіє всією необхідною інфраструктурою, – питання знаходиться суто в процедурній площині”, – цитує гендиректора прес-служба концерну.

“Тож наприкінці весни наступного року “Олімпійський” зможе ввійти в коло претендентів на фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2016/2017 років, власне ми і збираємося це робити”, – додав Сергій Семак.

А ми хочемо додати, що ще одна футбольна спортивна споруда “Арена-Львів“, котра теж знаходиться у власності державного концерну “Спортивні Арені України“, може незабаром нарешті прийняти гру мільйонів на своєму полі.

Генеральний директор концерну “Спортивні арени України” Сергій Симак про стан подій навколо львівського стадіону.

“Ми ведемо перемовини з клубом ”Карпати” і перебуваємо в активному пошуку компромісу”, – зазначив пан Сімак, – сподіваюся, що ми його знайдемо. Є собівартість відкриття стадіону на час футбольного матчу, нижче якого ми не можемо опустити планку. Однак це – предмет для перемовин”.

Джерело: Sportanalytic.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.175 / 5.56mb