Премєр-Ліга VERES

Офіційно. Замість Десни в УПЛ буде грати Верес

В українській Прем’єр-ліга-2017/18 зіграє рівненський Верес.

Таке рішення було прийнято сьогодні на зборах всіх членів української Прем’єр-ліги.

За підсумками розгляду всіх матеріалів, наданих комітету з атестації, було прийнято рішення відмовити Десні в праві брати участь в УПЛ на наступний сезон.

До чернігівського клубу виник ряд інфраструктурних і фінансових питань. Зокрема, комітет не задовольнила фінансова звітність Десни, згідно з якою її бюджет становить вкрай незначну суму (керівництво Десни вело мовe про 600 тисячах гривень в рік. – прим), як для професійного футбольного клубу.

У комітеті порахували ризикованим видачу Десні атестата для участі в УПЛ на наступний сезон, в той час як гарантійні зобов’язання Вереса визнали обгрунтованими і рівнянам атестат видали.

На зборах всіх членів УПЛ рішення про включення Вереса до складу учасників змагань було прийнято більшістю голосів.

«За спортивним принципом всі прекрасно розуміють, що Десна повинна грати в Прем’єр-лізі. Але за фінансовими показниками, за рішенням апеляційного комітету було прийнято рішення, що грати буде Верес », – сказав президент УПЛ Володимир Генінсон в інтерв’ю FootballHub.

Нагадаємо, Верес за підсумками сезону у Першій лізі займе 3-е місце незалежно від того, як завершиться останній тур. У свою чергу, Десна посяде друге місце, проте за спортивним принципом підвищення не отримає.

Ще одне місце в УПЛ на майбутній сезон раніше забронював собі Іллічівець (ФК Маріуполь), який виграв першість Першої ліги.

ТегиТеги: Верес, Десна, УПЛ,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

64 / 0.140 / 5.02mb