Шахтар

Премєр-Ліга Spy News

Шахтар перемагає в Одесі

3/12/2013 , 22:14

cho_shaПеред матчами на європейській арені в грі внутрішнього чемпіонату суперники показали непоганий футбол.

З перших хвилин поєдинку ініціативою заволоділи “гірники”.  Найреальніший момент втратив Бернард, після прострілу Шевчука з лівого флангу. Але бразилець не дотягнувся до м’яча.

Перший небезпечний момент біля воріт Пятова виник тільки на 20 -й хвилині гри , коли Рієра небезпечно завершував атаку ударом з-за меж штрафної. Але м’яч полетів повз ворота.

«Шахтар» тут же відповів небезпекою після двох кутових біля воріт Безотосного . Але ні Адріану , ні Кучер моменти не використали.

Але після цього «Чорноморець » зміг перехопити ігрову перевагу і протягом п’яти хвилин створити кілька моментів біля воріт « Шахтаря». «Гірники» змогли відбитися , і якийсь час команди переводили дух .

Рівна гра в другій половині першого тайму проходила на зустрічних курсах. Але під кінець тайму « Шахтар » зміг забити. Бернард зліва навісив після чергового кутового. Хюбшман поборовся на ближній штанзі. М’яч відскочив у центр штрафного до Адріано. І форвард « Шахтаря» не схибив , пробивши метрів з 10 -ти повз воротаря – 1:0 на користь « гірників».

Другий тайм продовжив радувати яскравою грою. Кілька нагод втратив Антонов, слалом здійснив Тейшейра. Ледь у власні ворота не зрізав м’яча Кутас.

“Гірники” забили навіть другий м’яч, проте цього разу з офсайду, куди вліз Едуардо.

Кінцівка матчу пройшла досить спокійно, без моментів. Гості не хотіли, господарі не могли. Так і закінчили.

Цей успіх дозволив “гірникам” піти на зимову перерву у статусі одноосібного лідера.