Премєр-Ліга Spy News

"Металіст" звернувся до вболівальників

asfwwwШановні вболівальники! Вся футбольна Україна перебуває в очікуванні центрального матчу всього чемпіонату, ключового і принципового поєдинку з київським “Динамо”. Квитки на матч розпродані і в суботу команди вийдуть на зелений газон під оплески 40 тисяч глядачів.

Всі знають, як уміють вболівати в Харкові і наш стадіон не даремно вважається найактивнішим і гучним, а підтримка – самою вражаючою в країні.

Разом з тим, не секрет, що деякі у своєму прагненні підтримати улюблену команду переходять рамки дозволеного, порушують норми регламенту і піддають ризику себе і знаходяться поруч уболівальників.

Футбольний клуб “Металіст” настійно просить вас дотримуватися правил перебування на футбольному стадіоні, що не проносити і не застосовувати піротехніку, що не скандувати грубі і заборонені репліки. В іншому випадку порушники будуть притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Стадіон обладнаний новітніми системами відеоспостереження та жодне правопорушення не залишиться непоміченим, а “відзначилися” фани будуть покарані за всією суворістю закону. Нагадуємо, що раніше в судовому порядку були покарані глядач матчу з “Сошо” (вторгнення в ігрову зону) і два вболівальника на матчі зі “Спортінгом” (використання піротехніки).

Тим не менш, ми віримо, що підтримка на трибунах буде звично яскравою і прекрасною – такою, яка буває тільки в Харкові. Ми віримо, що ви станете дванадцятим гравцем “Металіста” в цьому матчі. Ми віримо, що разом ми доб’ємося перемоги!

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.195 / 5.58mb