Премєр-Ліга Spy News

Рабинович готовий врятувати Арсенал, при умові скасування контрактів футболістів

arsenalСьогодні в офісі футбольного клубу ” Арсенал” ( Київ) відбулася зустріч вболівальників клубу , представника команди Віталія Реви , генерального директора Віктора Головко та Вадима Рабиновича.

Свій коментар цій зустрічі дав екс-президент клубу.

“Я хочу дати останній коментар з питання ” Арсеналу “. У клубу немає грошей. І є борги. Ті борги , які були на момент мого відходу з поста президента клубу списані , їх немає … Але є нові борги – їх розмір перевищує 4 млн євро , плюс до цього додаємо борги за контрактами футболістів – .. приблизно на 1 млн 200 тис на місяць …

Суть моєї пропозиції до всіх : давайте ” обнулимо ” ситуацію і врятуємо клуб . Я беру на себе всі витрати по футбольному існуванню клубу , а футболісти , у свою чергу , ” обнуляють ” контракти (ми не в змозі платити такі гроші , а нас знімуть зі змагань все одно , якщо платити не будемо! ) , Звівши суму зарплат до офіційно мінімальної за законами України рівня. Я знову подивився сьогодні контракти : 20 000 доларів , 30 000 доларів , 40 000 у місяць … На це немає грошей .. А потім , коли ситуація , дай Бог , стане іншою – з кожним в індивідуальному порядку обговорюємо нові контракти і нові можливості клубу.

Якщо цього не відбудеться, наприклад , 10 футболістів погодяться на таке , а 10 – ні, то ви прекрасно розумієте , що нічого не вийде … Моя пропозиція відкрита і чесна ! Я ще раз готовий взяти на себе витрати з проведення матчів чемпіонату , утримання клубу – нехай у відповідь мені на стіл покладуть “нульові” контракти гравців .. І ми з ранку починаємо працювати … Ось цим я можу допомогти в порятунку “Арсеналу” – це моє останнє слово …

Тепер і футболісти мають можливість точно так само показати свою відданість рідному клубу , який потрапив у важку ситуацію , піти назустріч моїй пропозиціі . Я розумію , що це боляче , важко, коли стосується і своєї кишені в тому числі , але що ж робити – давайте разом рятувати клуб ” , – сказав Рабинович.

Джерело: ФК “Арсенал”

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.201 / 5.9mb