Динамо

Премєр-Ліга Прем'єр-Ліга

Динамо перемагає Дніпро і одноосібно очолює УПЛ (Відео)

10/8/2015 , 11:49

Дніпропетровський «Дніпро» не зміг дати бій чинному чемпіону УПЛ київському «Динамо», поступившись на рідному стадіоні з рахунком 1: 2

Дніпряни традиційно у цьому сезоні провалили перший тайм, пропустивши 2 голи від киян. Курйозний автогол Дугласа і гол Велозу у пусті ворота забезпечили комфортну перевагу Динамо.

На початку другого тайму зусиллями Федорчука господарі один гол відквитали. Одразу спав на думку поєдинок проти Чорноморця, але кияни, на відміну від одеситів, грамотніше діяли в захисті.

Ва-банк Маркевича на останніх хвилинах у вигляді виходу другого форварда Калинича замість Федецького не допоміг. У «Дніпра» вже закінчилися сили, а навіси в штрафну, в розрахунку на вдалу «штовханину» результату не принесоло.

Динамо здобуває 4 поспіль перемогу і, після осічки Шахтаря в Полтаві, одноосібно очолило турнірну таблицю. А до «Дніпра» велике питання: за що боротиметься ця команда в чемпіонаті?

“Дніпро” – “Динамо” – 1:2 (0:2)
Голи: Федорчук, 50 — Дуглас, 25 (аг), Велозу, 40