Динамо

Премєр-Ліга Spy News

"Динамо" розгромлене в Харкові

15/9/2013 , 23:05

На початку команди грали у такий собі боязко-обережний футбол. Проте згодом все ж стали виникати моменти, причому в обидвох суперників.

В одному епізоді Девіч, опинившись перед воротами, якимось дивом не влучив по м’ячу (хоча там був, схоже, оффсайд, який проспали арбітри), в іншому – той же Девіч бив головою по майже порожніх воротах.

Динамівці теж не цілком відсиджувались в обороні і заслуговували на нічию. Проте наприкінці тайму Безус заробив жовту картку за фол на Сосі, господарі вдал розіграли стандарт, Ксьонз прострілив, і Шав’єрвідкрив рахунок – 1:0.

Другий тайм виявився видовищніший. Моменти виникали біля обох воріт, але контратаки господарів були гострішими. Слід визнати, що у суперечливих епізодах арбітр завжди був на боці харків’ян.

А останні хвилини стали бенефісом “Металіста”. Тоді Соса і Марлос забили голи-красені, і “Динамо” вперше в історії чемпіонатів незалежної України зазнало поразки з великим рахунком. Сьоміна погнали за розгром від “Шахтаря” у Кубку. На черзі Блохін?

“Металіст” (Харків) – “Динамо” (Київ) 3:0

Голи: Хав’єр 43, Соса 90 +3, Марлос 90 +5

Металіст“: Дишленкович, Ксьонз, Девіч (Бланко 77), Гуйє, Азеведо, Гомес (Марлос 88), Моледо, Соса, Хав’єр (Краснопьоров 50), Едмар, Соуза

Динамо“: Коваль, Мбокані, Хачеріді, Тремулінас, Гусєв, Ярмоленко, Безус (Лукман 71), Ленс, Драгович, Вукоєвич, Велозу (Браун 79)

Попередження: Девіч 44 – Безус 42, Лукман 90, Коваль 90 +4