Друга Ліга Spy News

Тернопільське дербі завершилось скандалом

Приводимо до Вашої уваги офіційну заяву тернопільської “Ниви” до ФК “Тернопіль” з приводу того, що фанати “Ниви” не були допущені на стадіон під час тернопільського дербі.

“В численних коментарях представники ФК “Тернопіль” розповідають, що фанати тернопільської “Ниви” не потрапили 12 травня на Тернопільський міський стадіон через те, що керівництво ФК “Нива” вчасно в письмовій формі не повідомило про це керівництво муніципального клубу. З цього приводу ФК “Нива” повідомляє наступне.

Згідно вимог, за кілька днів до офіційних ігор команда гостей повідомляє господарів матчу про те, коли приїздять на гру, на яку годину потрібно надати стадіон для передігрового тренування, в якій формі гратиме та чи будуть присутніми на матчі її фанати і в якій кількості. За кілька днів до матчу ФК “Тернопіль” – ФК “Нива” було вирішено, що ці питання клуби узгодять не в письмовій формі, а телефонному режимі. Натомість за 4 дні до гри я особисто спілкувався з директором Тернопільського міського стадіону І. Б. Шушкевичем (донедавна – директором ФК “Тернопіль”), який в категоричній формі заявив, що жоден фанат “Ниви” на згаданий вище матч не буде пропущений, якщо не придбає квиток на гру. Хоча в усьому цивілізованому світі фанатам команд за домовленості з клубами надають безкоштовно сектор, де ті вболівають за своїх улюбленців.

Разом з тим, не можу зрозуміти позицію керівництва ФК “Тернопіль” і дирекції стадіону, які безкоштовно, а це загальноприйнята практика на усіх стадіонах України, не пропустили на спортивну арену президента ФК “Нива” А. М. Мдінарадзе та заступника голови ТОДА, куратора клубу від облдержадміністрації П. В. Гоча, змусивши їх теж купувати білети.

Висловлюємо обурення даною позицією ФК “Тернопіль”.

Директор футбольного клубу “Нива” Р. Й. Мацюпа

Нагадаємо, матч другої ліги групи “1″ “Тернополь” – “Нива” завершився з рахунком 1:1 , а на матчі були присутні 5 000 глядачів

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.152 / 5.88mb